GGM BLANKWH
Pack of 10 PCS keystone white blankers for GGM FPCANHxP 70 x 114 mm American style faceplates or keystone patch panel GGM PANV24VKRCP
Read more| Packaging | 10pcs pack |
|---|---|
| Color | White |
| Surface mounting | No |
|---|---|
| Flush-mounted installation | Yes |
| Duct installation | No |
| Floor box/subfloor mounted | No |
| Type of fastening | Engage (snap) |
| Model | Other |
| Colour | White |
| RAL-number | 9010 |
| Connection type | Other |
| Centre plate | No |
| With cover frame | No |
| With label space | No |
| Compatible with third-party covers | Yes |
| With terminal resistor | No |
| Width | 14 mm |
| Height | 15 mm |
| Depth | 18 mm |
GGM BLANKWH