| Produit | Wi-fi 6 |
|---|
| Storage Temperature (°C) | -40°C +70°C |
|---|
| Max. data transmission rate | 3000 Mbit/s |
|---|---|
| Frequency band | 2.4 GHz and 5 GHz |
| Managed | Yes |
| Radio protocol | Other |
| Encoding | Other |
| Ethernet | Yes |
| Number of ports 10/100/1000 Mbps LAN | 1 |
| Firewall | No |
| VPN-security | No |
| Connection for external antenna | No |
| Bridge function | No |
| Number of AP's supported | 10 |
| Repeater function | Yes |
| Power over Ethernet | No |
| Colour | White |
| Width | 110 mm |
| Height | 150 mm |
| Depth | 50 mm |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Suitable for 19 inch mounting | No |
| Suitable for ceiling mounting | No |
| Built-in | No |
| Suitable for DIN rail (top hat rail) mounting | No |
| Pole fastening | No |
| Flush-mounted installation | No |
| Suitable for wall mounting | No |
| Number of users | 50 |
| Socket outlet adaptor | Yes |
GGM WAPRAX3000