| Format | 14″ |
|---|---|
| Fixing | On the front 14’’ mounting profiles (using GGM SOCLIP50N fixing clips) |
| Height in u | 1 |
| RAL | 9005 |
| Color | Black |
| Width | 356 mm |
|---|---|
| Height | 44.45 mm |
| Suitable for enclosure building width | 355.6 mm |
| Number of height units | 1 |
| Material | Steel |
| Surface finishing | Lacquered |
GGM SOPO1UN