| Materials | ABS plastic |
|---|---|
| Faceplate | UK angled floor modules |
| Port density | 1 |
| Dimension | 25x38,5mm |
| Color | White |
| RAL | 9010 |
| Port identification | Yes |
| Dust cover | Yes |
| Colour | White |
|---|---|
| RAL-number | 9010 |
| Model | Flap |
| Suitable for | RJ45-bus |
| Width | 25 mm |
| Height | 38.5 mm |
GGM PL45IS
GGM PL45ISN
GGM PL45ID
GGM PL45IDN
GGM PL45DS
GGM PL45DSN
GGM PL45DD
GGM PL45DDN
GGM PL225D
GGM PLIEIS
GGM PLIELJ6
GGM PLITH3P
GGM PLUKC5EU
GGM PLUKC6U
GGM PLIELJ6A