| Produit | Colored ring |
|---|---|
| Long description | Yellow ring for Gigamedia RJ45 patch Cable, 6mm diameter, pack 50 |
| Model | Other |
|---|---|
| Type | Medium-walled |
| Toothing | Internal toothing |
| Material | Plastic |
| Cable diameter | 6,0000 |
| Length | 8 mm |
| Width | 10 mm |
| Colour | Yellow |
| Fluorescent | No |
| Transparent | No |
| With label space | No |
| Imprint | None |
| Mounting method | Clamping |
GGM PCRINGAQU
GGM PCRINGBLA
GGM PCRINGBLU
GGM PCRINGBRO
GGM PCRINGGRE
GGM PCRINGGRY
GGM PCRINGORA
GGM PCRINGPIN
GGM PCRINGRED
GGM PCRINGWHI
GGM PCRINGYEL