GGM DRS19AN
Allows the integration of ruggedized active equipments. A product designed to give you maximum ease of use especially with the rear cable management duct.
Read more| Format (pouce) | 19 |
|---|---|
| Height in U | 4 |
| Fixing | On the front 19″ mounting profiles |
| Compatibility | Fits all 19″ racks |
| Capacity | 22 modules |
| Colour | Black (RAL 9005) |
| Depth (mm) | 240 |
| Model | Mounting rail |
|---|---|
| Width | 482.6 mm |
| Height | 177.8 mm |
| Depth | 240 mm |
| Material | Metal |
| RAL-number | 9005 |
GGM DRS19AN