| Use | Indoor (IP45) |
|---|---|
| Fiber amount | 1 |
| Fiber type | G657A2 singlemode fiber (bend insensitive fiber) |
| Connectors | Low loss SC/APC |
| Micro-cable lenght (m) | 30 |
| Dimensions (HxWxD) | 93 x 83 x 29 mm |
| Color | White |
| RAL | 9010 |
| Operating temperature (°C) | -40 °C to +65 °C |
| Surface mounting | Yes |
|---|---|
| Flush-mounted installation | No |
| Duct installation | Yes |
| Floor box/subfloor mounted | Yes |
| Type of fastening | Other |
| Type of connector | SC |
| Colour | White |
| RAL-number | 9010 |
| Centre plate | No |
| With cover frame | Yes |
| With label space | No |
| With strain relief | No |
| Wire stock | Yes |
| Outlet direction | Downwards |
| Dust protection cap | Shutter |
| Device width | 83 mm |
| Device depth | 29 mm |
| Device height | 93 mm |
GGM PTO4SCAPCS
GGM ONT2SCAPCS
GGM ONT4SCS
GGM PTO4B3
GGM PTO2SCUPCSP
GGM ROLLONT30M